Obsah: 

Základy DSLR Nikon řady 5000
Pořídili jste si zrcadlovku Nikon řady 5000? Pak je tento kurz určen právě Vám! Naučte se jí ovládat s Edem Jahelkou.
Držení přístroje, jeho základní nastavení, vyvážení bílé a podle čeho se při vyvážení řídit, nastavení citlivosti, jak pracovat s autofokusem…
Podíváme se i na doplňky výbavy. Vysvětlíme si jak připojit Wifi, systémový blesk, počítač, …
Zaměříme se na praktické použití v různých situacích. Ukážeme si focení portrétu a produktové fotografie a mnoho dalšího.

Vše bude podloženo mou praxí, s fotopřístroji Nikon pracuji už více než 20 let. Velký prostor věnuji vašim dotazům.  

Eduard Jahelka
Moje krédo profesionálního fotografa je jednoduché: „klient a a jeho přání jsou středem vesmíru. Každá fotografie musí v první řadě sdělit divákům to, proč byla pořízena. Správná kompozice a další estetické kvality jsou nedílnou součástí dobré fotografie“. Stejné zásady se držím i jako lektor. Cílem kurzu je vysvětlit studentům a naučit je to, co jim pomůže vyřešit problém, usnadní jim život a zlepší jejich výsledky. Pro kariéru fotografa jsem se rozhodl už na základní škole. Po vystudování SOU- obor fotograf a SOŠ- fotografie jsem získal praxi na mnoha fotografických pracovištích. Nejvíce mne to vždy táhlo ke studiové reklamní fotografii a portrétu. Od roku 1993 mám vlastní fotografické studio. Reference a ukázky z mé práce najdete na mých stránkách ( www.jahelka.com)

Zaostřeno na Nikon(y) řady 5000

Lektor: 
Celková částka k úhradě:790,00 Kč

 

Věděli jste, že můžete získat přístup ke všem kurzům v rámci výhodného předplatného?