Vysílejte zdarma kurzy přímo na svém webu a vydělávejte

Máte vlastní fotografický web či blog, fotogalerii? Chcete nabídnout svým návštěvníkům zdarma vysílání fotografických kurzů ? Chcete na tom vydělat? Čtěte co Vám spolupráce s námi přinese.

 

1/ Kurzy vysílané zdarma jsou geniální marketingový nástroj – je to tahák na návštěvníky. Naučit se Photoshop, Lightroom, makrofotografii, fotografování novorozeňátek, pózování, mikrofotografii… a neplatit za to. Co více bych si jako návštěvník Vašeho webu mohl přát? Jakmile to fotografové zjistí, jdou na Vaše stránky.

2/ Články s oknem pro živé vysílání jsou jedněmi z nejsledovanějších. Ty můžete obalit promoakcemi a reklamou podle své potřeby.

3/ Rozšíření obsahu a zásahu fotografů. Každých 14 dní vysíláme úplně jiný kurz = pokaždé nový obsah, který nemusíte řešit. Témat máme připraveno mnoho desítek.

4/ Návštěvníky můžete díky pravidelnému vysílání přimět k opakovaným návštěvám Vašeho webu – zvyšování loyality.

5/ Nabízíme provizi 25 % z Vámi prodaných záznamů již odvysílaných kurzů (mohou být v eshopu, dostupné pro celou ČR / SR, nebo kdekoli formou odkazu na Vašich stránkách).

6/ Vysíláme pro českou a slovenskou republiku.

Spolupráce je hodně otevřená, jsme otevřeni i Vašim nápadům. Před vysílání vlastního programu či o přestávkách se dají se zařadit Vaše akce – vyhlášení fotosoutěží či jejich vítězů, představit nové produkty, ... Kolem vysílacího okna můžete mít vlastní reklamy a promoakce.

Technické řešení umístění videa je velmi snadné, stačí vložit do HTML kódu náš Javasriptový přehrávač.  Máme také připraven RSS feed a skript pro automatické generování programu a hotových kurzů. Nebudete s tím mít žádnou práci.

Budeme se těšit na zpětnou vazbu a nápady :)

Kontaktujte nás na: radek@kurzyzive.cz