O projektu KurzyŽivě

Video představení KurzyŽIVĚ

Co Vám KurzyŽIVĚ přináší?

KurzyZive.cz vám pomohou rozvíjet se po všech stránkách. Buďte tvůrčí a zároveň úspěšní v podnikatelské činnosti. Učte se od odborníků, kteří dané problematice rozumí nejlépe, a skončete s nekonečným vyhledáváním neúplných návodů, jejichž hledáním jen ztratíte čas a výsledek bude minimální. Čas jsou přece peníze, radost a zážitky. Nebo ne? Díky nám si osvojíte vědomosti v oblasti filmu a videa, fotografování, byznysu, designu, programování nebo životního stylu. Naše videokurzy nejsou jen nudné popisy, které někdo čte z manuálu. „Jedeme na živo“, abychom vás vtáhli do problematiky a pokud něčemu nebudete rozumět, tak se prostě zeptáte. Součástí řešení problému je také konzultace s ostatními uživateli. Proč nevyužít veškerý potenciál, který nám naše doba nabízí? Živé videokurzy jsou přesně tento případ. A jestli některý z kurzů nestihnete, tak si jednoduše můžete přehrát jeho záznam.

Co tedy děláme?

Jsme internetová televize, která vysílá kurzy bezplatně a v přímém přenosu. Kurzy si následně můžete zakoupit pro pozdější sledování s doživotní licencí. Naše kurzy vedou špičky v oboru a nemusíte se bát nudných přednášek, vše je vedeno zábavnou formou.

Historie KurzyŽIVĚ

První zkušební vysílání jsme zahájili v dubnu 2014. Pravidelně vysílat jsme začali od konce září v roce 2014 a kromě období prázdnin nás můžete nejméně jednou za 14 dní sledovat v přímém přenosu. Interval postupně snižujeme, naším cílem je kontinuální produkce.

Naše vize

Chceme být alternativou existujícím televizním stanicím. Pro lidi kteří chtějí svůj volný čas věnovat proaktivnímu odpočinku, v podobě svých hobby a koníčků.
Nebo se chtějí osobnostně rozvíjet, ať už kvůli úspěchu v zaměstnání nebo, že neradi přešlapují na místě.

Spolupracujte s námi!

Jste lektor jste špičkou ve svém oboru? Nebo přichází s něčím inovativním, kreativním?
Rádi také spolupracujeme s lidmi kteří jsou na stejné vlně, baví je se zlepšovat a chtějí se podílet na tvorbě nové platformě pro vzdělání a zábavu.
Můžete nám pomoci s produkcí kurzů, nebo se např. stát redaktorem v našem online magazínu.
Můžete se také stát naším obchodním partnerem nebo affiliate partnerem.

Naše služby

Živé přenosy slouží především k tomu, aby jste si prohlédli jak kurz probíhá, zda je pro Vás obsah zajímavý a jestli je lektor sympaťák. Teprve podle toho se můžete rozhodnout zda si kurz budete chtít zakoupit a mít možnost si jej opakovaně procházet.

Naší lektoři patří ke špičkám ve svém oboru .

Již během kurzu můžete komunikovat s lektorem a aktivně se zapojit do průběhu kurzu.

Potřebujete poradit s výběrem kurzu? Nebo technickou podporu? Neváhejte nás kontaktovat se svými dotazy kontaktovat.