Roman Albrecht

Fotografuji od svých 9ti let. Tehdy to byla dvouoká Flexareta. Moc se mi to nedařilo. Pak přešlo několik kinofilmových aparátů, ale pořád to nebylo ono. Můj první digitální přišel v roce 2000, ale i to nebylo ono – displej v hledáčku byl příšerně pomalý a navíc černobílý.. Dnes bychom se nad jeho parametry zasmáli.
Zlom přišel před lety při mém ročním pobytu ve Spojených státech. Koupil jsem první digitální zrcadlovku a propadl jsem focení naprosto absolutně. Na mých prvních krocích mě provázely knihy Scotta Kelbyho a Bryana Petersona (autor mimo jiné Exponujte kreativně). Bryana jsem poznal osobně a jsme dnes přáteli.
Absolvoval jsem několik zahraničních kurzů, vyhrál či umístil se na prvních místech v několika soutěžích. Vystavoval jsem v Galerii Czechtourismu, Galerii Petrov, na Pražském hradě již čtyřikrát a prakticky ve všech krajských městech.
Vedu fotografické sdružení 70ti fotografů Člověk a víra. Pořádám fotografické kurzy a i pro začátečníky, spolupořádal jsem kurz Bryana Petersona v ČR.
Pravidelně publikuji v Katolickém týdeníku a dalších křesťanských médiích, moje fotografie používá většina prestižních křesťanských zpravodajských webů.
Fotím na předních českých divadelních scénách i v malých divadlech. Dodával jsem kompletní fotodokumentaci a program pro muzikal Addams family pro Hudební divadlo Karlín, již několik let jsem výhradním fotografem divadla Palace na Vaclavském náměstí.
Jsem členem Syndikátu novinářů jako fotograf na volné noze.
www.romanalbrecht.cz

Roman Albrecht - Letní fotografie a fotky z dovolené
Celková částka k úhradě:990,00 Kč
Přihlásit se k odběru RSS - Roman Albrecht