Antonín Lavrenčík

Antonín Lavrenčík se úzce zaměřuje na portrétní a rodinou fotografii.

Pochází z rodiny, kde oba rodiče byli vášnivými amatérskými fotografy. On sám se fotografii plně začal věnovat během jeho vysokoškolských studií, kdy dominoval klasický film. S fotoaparátem trávil veškerý svůj čas a v temné komoře vyvolával své filmy a fotografie ještě „po staru“. Mezi jeho první fotoaparáty patřila Praktika, pak Nikon F80. Digitální technika ho přesvědčila svou pružností a nízkými provozními náklady. Nyní fotografuje s fotoaparáty Nikon D750.

Celý svůj profesní život se pohyboval v oblasti SW společností, kde působil na různých postech. V tomto období se věnoval volné tvorbě a čas od času pracoval na zakázkách různého charakteru. Vytvořil a publikoval sérii 20 černobílých ilustračních fotografií do knihy básní Václava Sochora „ Zavádějící titul“.

Až okolnosti ho přiměly stát se profesionálním fotografem. Od roku 2013 se věnuje fotografii na plný úvazek. V roce 2015 založil studio „Fotky jako víno.cz“ a pod tímto názvem nyní prezentuje svou práci. Spolupracuje s mladou talentovanou fotografkou Zuzkou Höferovou.

Antonín je ženatý. Má dva malé kluky a se svojí rodinou žije v Praze na Pankráci.

Mezi jeho zákazníky patří Herbalife Czech Republic s. r. o., OKsystem a. s., Domyno, KDU-ČSL, Trojkoalice, Městská část Praha 4, Slovnaft a. s., Holmesplace, Asseco Central Europe, Mary Kay, Juniorská škola aerobiku Ivy Farářové, Powerplate Česká Republika, Caremedico a další …


 

Webové stránky: www.fotkyjakovino.cz   business-portret-praha.cz  


 

Přihlásit se k odběru RSS - Antonín Lavrenčík